У Києві побудують виставковий центр за $10,7 млн

2140

ТОВ «Експоплаза» стало переможцем конкурсу Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ) на реалізацію проекту нового виставкового центру.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Капітал.

На конкурс було подано дві заявки: від ТОВ «Метеор» (м Дніпро) і від ТОВ «ЕкспоПлаза» (м.Київ).

Я радий, що конкурс відбувся – це один з найважливіших бізнес-кейсів для розвитку ВДНГ. Ми вимагали підтвердження досвіду і фінансової спроможності від конкурсантів, щоб бути впевненими в тому, що проект буде не тільки розпочато, але і завершено, причому виконаний професійно, якісно, ​​екологічно, – заявив директор ВДНГ Євген Мушкин.

На його думку, від реалізації цього проекту ВДНГ буде отримувати дохід, який вирішить більшість актуальних проблемних завдань з благоустрою території.

 • Загальна сума інвестицій нового виставкового центру, якого планують до реалізації вже до кінця 2018 року, складе $ 10,7 млн.

  Нагадаємо, 20 липня 2017 року була представлена ​​нова концепція розвитку ВДНХ, розрахована на 40 років. Розробка концепції була розпочата ще попереднім керівництвом ВДНГ Максимом Яковер і Максимом Бахматовим.

  У планах керівництва ВДНГ розбити комплекс на кілька кластерів: конференц-експозиційний і арт (центральна історична зона), освітній і інноваційний (північна зона), виставковий і ділової (південна зона), ландшафтний і еко-рекреаційний (зона центрального входу), спортивний та лісопарк.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.