Турецька компанія «Онур Конструкціон Інтернешнл» відкрила у Маріуполі завод з виробництва модифікованого асфальту

3384
Фото: Маріупільська міськрада

У Маріуполі  турецька компанія «Онур Конструкціон Інтернешнл» приступила до ремонту головних вулиць. Асфальтування вона виконує власною сировиною. У місто привезли асфальтний завод з італійським обладнанням.

Його відвідали міський голова Маріуполя Вадим Бойченко та заступник голови Донецької облдержадміністрації Віктор Ремській. Про це  повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Маріупільську міськраду. 

Асфальтобетонний завод «МАRINI» відкритий турецькою компанією «Онур Конструкціон Інтернешнл». Його монтаж був початий у кінці жовтня, а виробленим асфальтом вже відремонтовано частину дороги по проспекту Будівельників.

Генеральний директор Мехмет Емпах Багйапан розповів гостям, що завод виробляє близько 200 тон на годину асфальтобетонної суміші. Це модифікований асфальт з підвищеною міцністю та довговічністю. Обслуговують завод 4 людини. Також у ремонтних роботах доріг задіяно 40 маріупольців.

- РЕКЛАМА -
 • За словами заступника голови Донецької ОДА, ключове у ремонті доріг – це якісно виконані роботи, щоб протягом декількох років не було необхідності повертатися до їх повторного ремонту.

  За якістю роботи ми будемо спостерігати. Це ваше ім’я та репутація. А також можливість розширення вашої діяльності на території області, – звернувся до керівництва заводу «МАRINI» Віктор Ремській.

  Фото: Маріупільська міськрада
  Фото: Маріупільська міськрада
  Фото: Маріупільська міськрада
  Фото: Маріупільська міськрада

  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here