В Україні реалізують 70 стартапів за кошти Європейського Союзу

1338
 • В Україні реалізують 70 регіональних стартапів в рамках секторальної підтримки ЄС

  Це перші 70 регіональних стартапів загальною вартістю у 600 млн грн, які перемогли в конкурсному відборі за 5 напрямками: інноваційна економіка та інвестиції, сільський розвиток, розвиток людського потенціалу, розвиток туризму, всеукраїнська солідарність. Реалізація регіональних проектів за кошти Європейського Союзу в рамках Програми підтримки секторальної політики України почнеться вже в цьому році.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

  Серед 70 проектів-переможців найбільше проектів по Львівській та Хмельницькій областях – 12 та 10 проектів відповідно. По одному проекту буде реалізовано в Миколаївській, Донецькій, Рівненській, Вінницькій, Житомирській, Черкаській та Луганській областях. Крім того будуть реалізовані проекти від міністерств.

  Серед найбільш креативних та інноваційних стартапів можна виділити: створення інноваційного кластеру “Регіональний інноваційний HUB” (Миколаївська обл.);
  створення Карпатської мережі регіонального розвитку (Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська та Чернівецька обл.); будівництво радіотелевізійної передавальної станції в Попаснянському районі Луганської обл .; розвиток сільського підприємництва та інфраструктури агротуристичного кластера “ГорбоГори” (Львівська обл.); розвиток спортивно-культурного простору на набережній р. Тетерів в місті Житомир.