В Івано-Франківську громадяни отримуватимуть по 20 тис грн на екологічні та енергоефективні проекти

1738
Фото - Бізнес-UA

Для цього необхідно взяти участь у конкурсі, започаткованого платформою “Тепле Місто”

Після завершення прийому заявок експерти оцінюють надіслані проекти за 8 критеріями, такими як актуальність, зрозумілість, інноваційність, ефективність та стійкість проекту, компетентність команди, залучення цільової аудиторії та тому наскільки проект сприяє розвитку співпраці між жителями, організаціями та установами.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на EcoTown.

Івано-франківці можуть подавати заявки на конкурс до 21 вересня включно. Цьогоріч загальний бюджет конкурсу збільшився з 60 до 80 тисяч гривень і максимальна сума на один проект сягнула 20 тисяч гривень.

- РЕКЛАМА -
  • Платформа “Тепле Місто” започаткувала програму підтримки прогресивних міських ініціатив під назвою “Міські Ґранти” у 2015 році. Платформа надає організаційне сприяння та фінансову підтримку (ґранти) соціальним проектам та ініціативам, направленим на сталий розвиток Івано-Франківська. Загалом вже було підтримано 25 таких проектів.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here