В Івано-Франківську громадяни отримуватимуть по 20 тис грн на екологічні та енергоефективні проекти

1757
Фото - Бізнес-UA

Для цього необхідно взяти участь у конкурсі, започаткованого платформою “Тепле Місто”

Після завершення прийому заявок експерти оцінюють надіслані проекти за 8 критеріями, такими як актуальність, зрозумілість, інноваційність, ефективність та стійкість проекту, компетентність команди, залучення цільової аудиторії та тому наскільки проект сприяє розвитку співпраці між жителями, організаціями та установами.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на EcoTown.

Івано-франківці можуть подавати заявки на конкурс до 21 вересня включно. Цьогоріч загальний бюджет конкурсу збільшився з 60 до 80 тисяч гривень і максимальна сума на один проект сягнула 20 тисяч гривень.

 • Платформа “Тепле Місто” започаткувала програму підтримки прогресивних міських ініціатив під назвою “Міські Ґранти” у 2015 році. Платформа надає організаційне сприяння та фінансову підтримку (ґранти) соціальним проектам та ініціативам, направленим на сталий розвиток Івано-Франківська. Загалом вже було підтримано 25 таких проектів.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.