Уряд профінансує місцеві культурні стартапи на 4 млн грн

814
інвестиції
Фото з вільного доступу

Кабінет міністрів України готовий профінансувати вісім культурних стартапів в малих містах на суму від 500 тисяч гривень кожен

Згідно з рішенням експертної ради, фіналістами конкурсу пілотних культурних проектів стали міста Тростянець Сумської обл. (“Створення культурного бренду міста”), Тульчин Вінницької обл. (“Леонтович Арт Квартал”), Острог Рівненської обл. (“Культурний Барбакан”), Славутич Київської обл. (“Міжнародний фестиваль кіно і урбаністики – 86″).”

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна

- РЕКЛАМА -
  • До переліку фіналістів також попали Гадяч Полтавської обл. (“Фестиваль молодих театрів”), м.Чугуїв (“Репинский пленер”) і с.Шарівка (“Культурний хакатон”) Харківської обл., Вилківська територіальна громада Одеської області (“Гастрономічний фестиваль” Дунайські гостини”).

    Проектами переможців передбачено проведення заходів,  будівництво культурних об’єктів на території населених пунктів.

    Міністерство культури також надасть методичну допомогу в розробці концепції стартапу і супроводу під час його реалізації. Однією з обов’язкових умов культурного проекту є його співфінансування органами місцевої влади.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.