UNIT.City інвестував в свій розвиток $60 млн

3580
 • У проект інноваційного містечка UNIT.City вже вкладено близько $60 млн. Тепер підприємці шукають інвестора ще на $300 млн

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «NaChasi».

  У міжнародних фінансово-інвестиційних структурах є попит на подібні проекти. Крім того, аналогів подібного проекту зараз в Україні не існує. Саме тому з метою розвитку парку підприємці шукають інвестора, який значно прискорить реалізацію затвердженої стратегії

  З деякими банками ми знаходимося на фінальній стадії переговорів, з деякими великими міжнародними організаціям все не так швидко. Можна сказати, що всі наші основні ризики перебувають за межами парку, — розповів керуючий партнер Максим Бахматов.

  Партнери зазначають, що подібні проекти в середньому будуються 8-10 років. При цьому, якщо інвестор не знайдеться, Unit.City буде розвиватися власними силами.

  Ми можемо, наприклад, дуже швидко побудувати і запустити парк, почавши з будівництва резиденцій, а можемо будувати, наприклад, готелі, конференц-хол, спорткомплекс, залучаючи додаткові інвестиції. Швидкість будівництва залежить від того, яку стратегію ми будемо використовувати, але в цілому горизонт близько 10 років. Планів розвитку багато, але, незалежно від стратегії, парк буде розвиватися, – зазначає Бахматов.

  Вартість будівництва кампусів обходиться приблизно в $1-1,2 тис. за 1 кв. м. Термін окупності приблизно 7-9 років.