Українці створили бездротову зарядку Wyrex

3906

Бездротова зарядка Wyrex, створена українцями, зібрала понад $ 90 000 на Kickstarter

Проект бездротової зарядки Wyrex, створений українськими розробниками, зібрав понад $ 92 000 на Kickstarter, перевиконавши більше ніж на 300%.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN

  • Зарядний пристрій Wyrex це мінімалістичне пристрій, який можна встановлювати під кутом або складати. Усередині пристрою розташовані Qi-котушки, що припадають на зони для смартфонів, Apple Watch та сторонні гаджети.

    Творці заявляють, що їх зарядка за кількістю підтримуваних пристроїв, та за ціною потужності (10W проти 7,5W) перевищують характеристики AirPower від Apple. Завдяки підвищеній потужності, Wyrex заряджає пристрої приблизно на 30% швидше. Вартість Wyrex на Kickstarter становила від $ 59 до $ 79 за один екземпляр. Ціна зарядного пристрою після закінчення компанії складе $ 119.

    Wyrex створила команда з 9 чоловік. З березня 2018 року роботу велася спільно зі стартап-студією Concepter, яка відповідала за R&D і допомагала у створенні продукту.  Зараз вирішується питання про масове виробництво гаджета.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.