Українці створили багатофункціональний автомат для 3D-друку Factory in the Box

3056

Три українці – брати Андрій і Влад Лозинський разом зі своїм другом дитинства, ім’я якого не називається – розробили незвичайне рішення під назвою Factory in the Box, яке самі вони називають «фабрикою 3D-друку». За словами розробників, дана «фабрика», яка, по суті, являє собою вендінговим машину 3D-друку, є унікальною і аналогів їй днем ​​з вогнем не знайдеш у всьому світі.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ITC.ua

Відразу обмовимося, що Factory in the Box – продукт не для домашнього використання, а рішення, на якому можна заробляти. Творці пропонують встановлювати такі фабрики в ТРЦ і інших публічних місцях і обіцяють окупність за 5-8 місяців з доходом $ 25 тис. На рік.

Вартість лиття за одиницю найдрібнішої продукції розміром, наприклад, 1х1х1 см, становить від 700 грн, а на виготовлення буде потрібно кілька днів, щоб узгодити всі деталі і запустити лиття, – розповідає Владислав Лозинський. – А за допомогою 3D-принтера кубик такого розміру можна зробити за 5-7 хв і відразу забрати, при цьому вартість виробу складе 40 грн. А іменна статуетка займе кілька годин і буде коштувати 300-400 грн.

 • Система Factory in the Box пропонується в двох модифікаціях: lite-версія за $ 6999 і pro-версія за $ 9999. У конфігурацію системи входить три 3D-принтера, які можуть працювати одночасно і незалежно, 3D-сканер і сенсорний дисплей. Окремо розробники відзначають футуристичний дизайн з LED-підсвіткою glowlight і функцією плавного зміни кольору, оболонку власної розробки і ПО, яке дозволяє управляти легко управляти всіма підсистемами і контролювати всі процеси за допомогою сенсорного екрану.

  За словами творців, унікальність Factory in the Box полягає в її автономності, багатофункціональності та відносної компактності. Як стверджується, «фабрика» займає мінімум місця, спокійно обходиться без натовпу снують менеджерів і при необхідності легко транспортується на нове місце.
  Асортимент продукції досить широкий і вже зараз включає більше 400 відсортованих по стилістиці виробів, від дитячих іграшок і чохлів для смартфонів до різноманітних прикрас, посуду та іграшкових меблів. Фотогалерея з прикладами виробів, які можна роздрукувати за допомогою Factory in the Box є на сайті розробника.

  Є можливість розширення асортименту за рахунок 3D-моделей з різних профільних ресурсів. Система надає широкі можливості кастомізації (можна робити різні гравіювання і написи), а також дозволяє оцифрувати обличчя людини, а потім нанести його на заготовлену фігурку. На цьому перелік переваг не закінчується. Розробники також згадують можливість створення ексклюзивного продукту, який можна намалювати самому на екрані, і роздруківку 3D-фото.

  Фабрика використовується екологічно чистий пластик, який при нагріванні до 220 градусів не виділяє ніяких шкідливих речовин. Вартість одного кілограма такого пластика складає $ 25, а виробництво практично безвідходне. Тобто, з 1 кг пластика виходить 1 кг готової продукції.

  Вироби виробляються від 5 хвилин до 10-12 годин в залежності від розміру. На виготовлення маленького брелка з ім’ям або невелика прикраса йде від 5 до 20 хвилин, чохла для смартфона середнього розміру – від 1 до 2 годин, копії людини – від 2,5 до 5 годин (до 14 см у висоту), прикраса інтер’єру – ваза , свічник, світильник – від 2,5 до 5 годин. Ціна розраховується за тарифом 2 грн за хвилину друку.

  Один з таких автоматів було встановлено у Вінниці в жовтні 2016 року. Зараз розробники ведуть переговори ще одним клієнтом в Києві, результатом яких має стати поява Factory in the Box в ТРЦ Ocean Plaza на регулярній основі.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.