Українці розробили сервіс, що дозволяє дивитися рекламу в інтернеті з вигодою

2953

За допомогою встановленого розширення в браузері користувачі зможуть дивитися рекламу, отримувати за це винагороду і використовувати його для благодійності або оплати послуг і товарів

Українські розробники представили сервіс Octogin, який дозволяє користувачам дивитися рекламу в інтернеті та отримувати за це винагороду. Про це йдеться в повідомленні сервісу. Передає Діло.

“Користувачі за звичне перебування в інтернеті отримують цільову рекламу і винагороду – монети, які потім зможуть обміняти на реальні товари або послуги: квитки в кіно, кава або пожертвувати на благодійність. Паблішери також отримують винагороду, а рекламодавці в свою чергу отримують якісний цільовий трафік”, – розповідають розробники сервісу.

Сервіс реалізований як розширення для браузера.

“Наше розширення для браузера фіксує рекламний контент, отриманий користувачем за день і визначає компенсацію в O coin щодо активності всіх користувачів всередині системи”, – наголошується в повідомленні.

На першому етапі система буде пропонувати відправити свою винагороду на благодійність, або розмістити рекламу всередині системи, обміняти монети на внутрішній біржі або скористатися пропозиціями партнерів.

- РЕКЛАМА -
 • На даний момент серед партнерів проекту – благодійний фонд “Пігулки”, мережа кінотеатрів “Лінія кіно”, сервіс таксі Uklon, піцерія “Челентано”.

  Тестовий період сервісу триватиме два місяці, в ньому можуть взяти участь користувачі з Києва в обмеженій кількості (5 000).


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here