Українськй еко-стартап отримав міжнародну премію

1387
 • Мобільний додаток «Кліматичні краплі» отримав винагороду – Sustainable Cities and Human Settlements Award

  Український додаток «Кліматичні краплі» отримав винагороду у номінації «Взірець зеленої технології». Додаток «Кліматичні краплі» відстежує та винагороджує екологічно-дружні вчинки громадян з метою захисту довкілля та клімату Планети. «Зелені» вчинки учасників мережі трансформуються в електронні бали, які можна потім обміняти на знижки, бонуси та інші інструменти лояльності Партнерів Платформи.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на на сторінку в соціальній мережі «Фейсбук» директора ТОВ «КТ-Енергія» Кирила Томляка

  Сьогодні мобільний додаток Кліматичні краплі отримав винагороду – Sustainable Cities and Human Settlements Award – в номінації “взірець зеленої технології”! Нагородження мало місце в рамках Global Forum on Human Settlements 2018, що відбувається в рамках ООН в м. Бангкок, Тайланд. Щиро дякую всім, хто сприяє розвитку додатку – нашим користувачам, вчителям, партнерам, розробникам @S-PRO, та друзям. Особлива подяка – громаді міста Житомир за постійну підтримку в реалізації проекта з момента його запуску у 2017 році!, – написав Кирило Томляк

  Заохочувальні бали “Кліматичні Краплі” на даний момент нараховуються за пересування на велосипеді, генерацію «зеленої» електроенергії та заходи з енергозбереження в будівлях.

  SCAHSA є всесвітньою  щорічною премією, яка вручається у рамках   Глобального форуму по населених пунктах – 2018  і підтримується відомими міжнародними організаціями, включаючи ООН.

  Форум визнаний провідною глобальною ареною взаємодії між розробниками політики, керівниками місцевих органів влади, неурядовими організаціями та експертами-практиками в галузі сталого розвитку міст і населених пунктів.