Український стартап займеться енергоефективністю Дубая

1751

Український стартап Ecoisme буде впроваджувати інновації в Дубаї в рамках урядової пілотної програми. Зокрема, українці створять для емірату систему відстеження енергоефективності, повідомляє AIN.ua.

З вересня по грудень Ecoisme проходив державну акселеративному програму Dubai Future Accellerator, мета якої – інноваційно удосконалювати емірат. З 2400 претендентів в акселератор пройшли 30, серед яких вже відомі Honeywell і Hyperloop One.
[pullquote-right]
Український стартап Ecoisme буде впроваджувати інновації в Дубаї в рамках урядової пілотної програми. Зокрема, українці створять для емірату систему відстеження енергоефективності.[/pullquote-right]Ecoisme став єдиним українським стартапом в програмі, і одним з перших підписав угоду про пілотний проект з Департаментом електроенергії і води Емірату Дубай (Dubai Electricity & Water Authority, скорочено DEWA).

З вересня по грудень Ecoisme проходив державну акселеративному програму Dubai Future Accellerator, мета якої – інноваційно удосконалювати емірат. З 2400 претендентів в акселератор пройшли 30, серед яких вже відомі Honeywell і Hyperloop One.

 • Ecoisme став єдиним українським стартапом в програмне, і одним з перших підписав угоду про пілотний проект з Департаментом електроенергії і води Емірату Дубай (Dubai Electricity & Water Authority, скорочено DEWA).

  «DEWA поставив перед нами завдання: скоротити витрати електроенергії жителями, при цьому зберігши дохід провайдеру. Ecoisme тут підходить ідеально. Ми пропонуємо споживачам самим вирішувати скільки вони хочуть витрачати електроенергії і платити за неї», – розповів співзасновник Олександр Дятлов.

  Проблема енергоефективності в Дубаї коштує досить гостро. Електрика субсидується – жителі платять за електрику за реальними ринковими цінами. А варто енергія дорого. При цьому в умовах субтропічного клімату кондиціонери в квартирах і будинках працюють цілий рік, і на них припадає ледь не весь рахунок. Зараз жителі не бачать всіх деталей, і куди згоряють всі засоби – цю проблему і треба буде розв’язати українцям.
  Уряд Дубая вперше вирішило довірити впровадження інновацій стартапам, а не великим вендорам. За словами Дятлова, Dubai Future Accelerator не схожий на традиційні акселеративнові програми, які, як правило, є комерційними ініціативами.

  Крім пілота з DEWA, ​​команда також веде переговори з місцевими енергоефективними компаніями. У планах Ecoisme поїздка на CES, а вже 5 січня стартап запускає збір попередніх замовлень на свої сенсори.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.