Український стартап створив антистресовий годинник EMtracker

3596

Годинник показує рівень стресу користувача на підставі 20-и різних параметрів

Крім того, годинник надає науково обґрунтовані поради, як впоратися зі стресом. Стартап працює вже Android, а для iPhone працює поки що тільки тестова версія.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на finance.ua

  • Годинник називається EMtracker і, крім часу, автономно показує кроки, калорії, пульс та тиск. При підключенні до смартфону видно статистику сну. Але ще він міряє і обчислює тиск, визначає рівень стресу і дає індивідуальні рекомендації.

    Творці проаналізували сотні патернів поведінки і на основі власних досліджень розробили систему, яка показує вам ваше стан і дає поради, як впоратися зі стресом. База рад зараз близько 300, і всі вони науково обгрунтовані. Наприклад, рада “випийте гранатовий сік” – містить високу кількість вітаміну С, знижує кортизол. Або “убийся об стіну” (жарт), – розповів керуючий партнер Creative Quarter Ілля Кенігштейн.

    За словами керуючого партнера, годинник дуже красивий, виглядає круто, батарея  тримає 10 активного і 30 днів пасивного використання. Ціна годинника – $88.

     


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.