Український стартап потрапив до переліку найбільш швидкозростаючих компаній США

5366
 • Стартап Cargofy потрапив до щорічного рейтингу “5000 найбільш швидкозростаючих компаній США”

  Українська платформа для вантажоперевезень Cargofy зайняла 822 сходинку рейтингу та увійшла в число 1000 компаній які найшвидше зростають у США. У 2017 році доходи компанії склали $2,7 млн. У США стартап переїхав в минулому році, щоб проходити акселерацію в Iowa Startup Accelerator.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN

  Круто відчувати, що компанія зростає і щось починає вийдуть на такому складному і конкурентному ринку, як Америка. Ми потрапили в Inc. 5000. Місяцем раніше нас вибрали як один з 5-и кращих стартапів в сфері Mobility для виступу на самому значущу подію в технічному світі Techcrunch Disrupt. Про що пару років тому я міг тільки мріяти, коли дивився серіал «Кремнієва долина». Нас запрошують податися на програму імениті акселератори, такі як 500 Startups і Techstars. І зараз головне правильно скористатися цими можливостями, – ділиться враженнями засновник стартапу Стах Возняк.

  Головний продукт Cargofy – персональний асистент для власників вантажного транспорту. Щодня через інтеграції з вантажовідправниками і брокерами компанія отримує близько 30 000 вантажів. Алгоритм автоматично розподіляє їх серед 7000 зареєстрованих перевізників. Перевізник взаємодіє з сервісом через мобільний додаток Cargofy Partner.

  Зараз наша мета побудувати велику глобальну компанію з України, і продати її глобально, в першу чергу на США і Індію, – розповів Стах

  Cargofy має чотири компанії: в Калинівці і Києві (Україна), Гургаоне (Індія) і Сідар-Репідс (США). У команді працює 23 співробітники, не рахуючи зовнішніх контракторів, парт-тайм співробітників і аутсорсингового колл-центру в Філіппінах.