Український стартап потрапив до переліку найбільш швидкозростаючих компаній США

5274

Стартап Cargofy потрапив до щорічного рейтингу “5000 найбільш швидкозростаючих компаній США”

Українська платформа для вантажоперевезень Cargofy зайняла 822 сходинку рейтингу та увійшла в число 1000 компаній які найшвидше зростають у США. У 2017 році доходи компанії склали $2,7 млн. У США стартап переїхав в минулому році, щоб проходити акселерацію в Iowa Startup Accelerator.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN

Круто відчувати, що компанія зростає і щось починає вийдуть на такому складному і конкурентному ринку, як Америка. Ми потрапили в Inc. 5000. Місяцем раніше нас вибрали як один з 5-и кращих стартапів в сфері Mobility для виступу на самому значущу подію в технічному світі Techcrunch Disrupt. Про що пару років тому я міг тільки мріяти, коли дивився серіал «Кремнієва долина». Нас запрошують податися на програму імениті акселератори, такі як 500 Startups і Techstars. І зараз головне правильно скористатися цими можливостями, – ділиться враженнями засновник стартапу Стах Возняк.

  • Головний продукт Cargofy – персональний асистент для власників вантажного транспорту. Щодня через інтеграції з вантажовідправниками і брокерами компанія отримує близько 30 000 вантажів. Алгоритм автоматично розподіляє їх серед 7000 зареєстрованих перевізників. Перевізник взаємодіє з сервісом через мобільний додаток Cargofy Partner.

    Зараз наша мета побудувати велику глобальну компанію з України, і продати її глобально, в першу чергу на США і Індію, – розповів Стах

    Cargofy має чотири компанії: в Калинівці і Києві (Україна), Гургаоне (Індія) і Сідар-Репідс (США). У команді працює 23 співробітники, не рахуючи зовнішніх контракторів, парт-тайм співробітників і аутсорсингового колл-центру в Філіппінах.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.