Український стартап PatentBot вперше зареєстрував торгові марки в США

1055
 • Власники перших двох торгових марок отримали свідоцтва про реєстрацію за допомогою PatentBot

  Торгові марки Canazen та Divelux отримали свідоцтва про реєстрацію через 7 місяців після подачі заявки на реєстрацію через PatentBot. Головна цінність українського бота-патентувальника для користувачів полягає в тому, що для реєстрації торгової марки необхідно лише зайти в месенджер Facebook, відповісти на потрібні та оплатити замовлення.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на NaChasi

  На українському ринку PatentBot розпочав свою роботу в липні 2017 року. Згодом проект почав реєструвати торгові марки в США і 28 країнах Європейського Союзу. Зараз команда працює над технічним рішенням, що дозволить використовувати PatentBot на ринку Китаю.

  За словами СЕО PatentBot Наталії Владімірової, процес реєстрації торгової марки в США займає зазвичай до 10 міс. А за допомогою українського бота, торгова марка була зареєстрована на 3 міс швидше.

  Головними конкурентами PatentBot є патентні повірені, які працюють за класичною схемою і пропонують свої послуги набагато дорожче та триваліше. Також існує австрійський AlbertBot, але він на відміну від українського продукту просто виконує роль якісного customer success service.