Український стартап Let’s Enhance запустив онлайн-сервіс поліпшення якості фотографій за допомогою штучного інтерлекту

3001

Український стартап Let’s Enhance запустив онлайн-сервіс letsenhance.io на основі штучного інтелекту, який дозволяє «наближати» окремі ділянки і покращувати фотографії в цілому без втрати якості.

Відзначимо, що про аналогічний проект групи німецьких вчених ми написали тільки вчора. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ITC.

За словами розробників, вони використовували технологію машинного навчання super-resolution. Нейронна мережа, навчена на великій базі реальних фотографій, вчиться відновлювати деталі і зберігати чіткі лінії і контури, спираючись на своє знання типових об’єктів і текстур, що зустрічаються в реальному світі.

У підсумку творцям Let’s Enhance вдалося розробити кілька глибоких згортальних мереж. Перша мережа «Boring» прибирає JPEG-артефакти, вона не додає нічого нового в фотографію, а лише відновлює чіткість ліній і структур. Цей варіант добре підходить для простих ілюстрацій, логотипів, коміксів.

 • Далі сервіс збільшує дозвіл фотографії в чотири рази з використанням двох різних нейромереж. Зокрема, мережа «Magic» навчена за допомогою “галюцинує” технології змагаються генеративних мереж. Ця мережа домальовує деталі, спочатку відсутні на зображенні, роблячи його більш реалістичним.

  Кожна людина, що знімає на цифрову камеру, стикався з проблемою появи помітних пікселів при наближенні знімка або використання цифрового масштабування. Частково цю проблему вирішує бікубічеськая інтерполяція, що дозволяє позбутися від помітних пікселів, але при цьому робить фото розмитим і мильним. Ми ж використовуємо нейронні мережі і машинне навчання- зазначив один з розробників проекту Олександр Савсуненко.

  На думку розробників, сервіс Let’s Enhance повинен знайти своє застосування у дизайнерів, фотографів і Вебразработчик, також не виключено його застосування для поліпшення якості супутникових знімків і даних з камер спостереження. Випробувати можливості сервісу можна на сайті letsenhance.io, для отримання доступу до результатів буде потрібно пройти реєстрацію.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.