Український стартап InkHunter потрапив до відомого акселератора

1799

Український стартап InkHunter потрапив у літній набір акселератора Y Combinator

Стартап, який працює над AR-додатком для «примірки» татуювань,  отримає $ 120 тисяч інвестицій в обмін на частку у 7%.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на TechCrunch 

  • InkHunter був запущений у 2016 році Олександрою Рогачовою (СЕО) і Павлом Розумовським (СТО). На початку команда фокусувалася на можливості «приміряти» татуювання за допомогою доповненої реальності. Зараз же команда змінює основну ідею в сторону пошуку і запису до тату-майстра, а «примірка» татуювання буде лише однією з функцій. Саме над цією ідеєю стартап буде працювати під час акселерації в Y Combinator.

    Можливість запису до тату-майстра є поки тільки в США. Користувачеві потрібно залишити свої контактні дані, щоб отримати інформацію про відповідних фахівцівх. Найближчим часом стартап запустить пошук всередині програми по фахівцях в конкретній локації і буде пропонувати тільки тату-майстрів з ліцензією і великим портфоліо.

    Протягом першого тижня роботи функцією скористалося близько 500 осіб. Майже половина користувачів InkHunter заявила про бажання зробити татуювання протягом декількох місяців. Раніше InkHunter пройшов акселерацію і отримав $ 40 000 у Нью-йоркському ERA, а потім залучив кошти від венчурного фонду Kayon Partners.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.