Український “розумний охолоджувач” за декілька хвилин охолодить будь-які напої до потрібної температури

2871

Український стартап CHILL&CHEERS розпочав кампанію по збору коштів на краудфандинговій платформі Indiegogo

Пристрій, розміром з домашню кава-машину, здатний за кілька хвилин охолодити будь-яку рідину з точністю до одного градуса. Спочатку прилад замислювався як виключно охолоджувач вина, але згодом команда CHILL&CHEERS розширила сферу застосування практично на будь-який напій: пиво, горілка, кола, вода, віскі або джин. CHILL&CHEERS не потребує льоду, фреону, або іншого хладагенту – лише електрику.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN

 • Все, що потрібно для охолодження, – це залити в прилад напій, встановити необхідну температуру за допомогою кнопок на приладі, або програми для смартфона та натиснути “старт”.

  CHILL&CHEERS дозволяє не тільки задати бажану температуру, але також містить велику базу температур, рекомендованих для подачі того чи іншого напою. Мобыльний додаток також дозволяє зберігати ваш температурні пресети і створювати базу обраних і найбільш часто використовуваних температур.

  При розробці CHILL&CHEERS ми перш за все орієнтувалися на простоту і зручність використання. В результаті вам більше не потрібно мокрого і слизького льоду або холодної води при охолодженні напою, не буде мокрих пляшок і крапель води на вашому одязі або меблях. Привітання та Холод Користуватися не складніше, ніж звичайний електричний чайник, – каже співзасновник Павло Гайдук.

  Охолоджувач знає ідеальну температуру подачі багатьох видів і типів напоїв. При цьому, охолодивши напій до потрібної температури, CHILL&CHEERS буде підтримувати цю температуру стільки, скільки потрібно. Новий продукт вже оцінили професіонали винного ринку. CHILL&CHEERS можна використовувати не тільки в домашніх умовах, але і на вечірках, в барах, готелях, тренажерних залах, салонах та інших місцях.

  Для доопрацювання продукту і старту мінімального виробництва розробники планують залучити $ 40 000. До того ж, краудфандінг – відмінний канал отримання зворотного зв’язку щодо поліпшення продукту перед стартом виробництва. У період кампанії споживач може придбати охолоджувач за спеціальною промо-ціною.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.