Український розумний фломастер став хітом Kickstarter

7546
 • Гаджет зібрав потрібну суму у $20000 на краудфандінговій платформі Kickstarter лише за п’ять днів

  Пристрій Picolor, розроблений киянами для художників і не тільки, допоможе підбирати ідеальні кольори для малювання в аналоговому, а не цифровому просторі. За словами розробників, фломастер вміє змішувати більше мільйона різних кольорів. Гаджет зібрав потрібну суму у $20000 на Kickstarter за п’ять днів. Кампанія буде йти ще протягом місяця.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN

  Для отримання необхідного кольору, необхідно вибрати його на кольоровій панелі у мобільному додатку, після чого Picolor змішає рідкий концентрат, який можна залити у спеціальний маркер, змішати з білою гуашшю, аквареллю або іншими речовинами, наприклад, гель-лаками. Після цього можна приступати до малювання.

  За задумом розробників, пристрій стане до снаги як професійним, так і художникам-початківцям, а також представникам будь-яких творчих професій. Також, за допомогою пропонується вирішувати різні побутові проблеми: підібрати фарбу для зафарбовування подряпин на автомобілі, меблях, тощо.

  Вартість пристрою на Kickstarter починається від $129. У набір входить сам електронний змішувач, RGB-картриджі з пігментами і 10 пластикових баночок для концентратів. Поставити перші пристрої замовникам обіцяють у грудні 2018 року.