Український гаджет для усвідомлених снів Luciding вийшов на Kickstarter

1714

Відомий стартап Luciding запустив краудфандінговую кампанію на Kickstarter для свого гаджета LucidCatcher.

Про це повідомляє Ain.ua.

LucidCatcher – це пристрій для отримання досвіду усвідомлених снів, у вигляді головної пов’язки, яку користувач надягає, лягаючи спати. Усвідомлені сни – це можливість для сплячої людини зрозуміти, що вона уві сні, приймати усвідомлені рішення.

Пристрій працює подібно апарату для електроенцефалограми, досліджуючи активність мозку і визначаючи, коли у користувача починається фаза швидкого сну. Тоді гаджет включається і посилає мозку електричний сигнал, який допомагає користувачеві зрозуміти, що він спить.

- РЕКЛАМА -
 • Згідно з планом розвитку продукту, вже в серпні-вересні компанія планує почати масове його виробництво, а в 2018 році – поставки користувальницької версії продукту (в цьому році команда випустила версію для розробників).

  Мета кампанії – зібрати 75 тис доларів, на даний момент на рахунку у Luciding вже більше 13 тис доларів, кампанія триватиме ще 33 дня.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here