Український фонд SMRK вклав $500 000 в стартап цифрових вивісок Kitcast

3211

Український фонд SMRK, заснований CEO MacPaw Олександром Косованом і підприємцем Андрієм Довженко, повідомили  про інвестиції $500 000 в стартап Kitcast Inc.

Команда стартапа займається рішеннями в сфері digital signage (цифрових вивісок) з використанням штучного інтелекту. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на AIN.UA.

Продукт Kitcast вийшов в беті в 2016 році, а недавно став публічно доступним. Зараз у стартапу є клієнти в 60 країнах (правда, 90% клієнтів розташовуються в США). Це компанії і організації з різних сфер бізнесу – від готелів, фітнес-центрів і SPA-салонів і до церков. R & D-команда стартапу частково знаходиться в Києві, частково – в Каліфорнії.

За словами CEO стартапа Єгора Бєлєнкова, їх софт самонавчального і сам вирішує, що показувати користувачеві з екрану, спираючись на певні тригери і фактори. Підбір контенту відбувається автоматично, грунтуючись на аналітиці та інтеграції з камерами і платіжними терміналами. Зараз софт працює на платформі Apple TV, але в майбутньому команда планує додати і рішення для Android і SmartTV.

 • Коментуючи угоду, керуючий партнер фонду Андрій Довженко каже, що ринок digital signage показує хорошу динаміку – 25% в рік.

  Вже в найближчому майбутньому, усіх без винятку дисплеях, які нас оточують, будь то магазин, бізнес-центр, офіс або навіть заправка, будуть самі розуміти, що потрібно показувати, коли і кому. З використанням правильних технологій, дисплеї зможуть замінити продавців, консультантів, хостес, рекламних менеджерів…, – каже Довженко.

  Фонд SMRK розміром в $ 10 млн запустився в 2013 році, він спеціалізується на seed- і pre-seed- раундах. У його портфелі – інвестиції в Ajax і Allset. Влітку минулого року фонд брав участь в раунді інвестування в фінно-український стартап Madberry в розмірі $ 1 млн.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.