Український 3D-пазл “Time 4 Machine” зібрав 1,3 млн грн на Kickstarter

1963
Time 4 Machine

Український пазл з металу тепер буде розісланий бекерами з різних країн

Український стартап Дениса Охріменко Time 4 Machine вже зібрав на Kickstarter більше $50 тис. Збір коштів  закінчується сьогодні. Спочатку Охріменко планував зібрати $15 тис.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Ліга.

Денис Охрименко – співзасновник проекту Ugears (3D-пазли з дерева) не так давно вирішив розвивати окремий проект Time 4 Machine, сформувавши для цього невелику команду. Вона стала працювати над новим продуктом – 3D пазли з металу.

“З точки зору виробництва не самий жирний старт, але ми і не з такого починали” – написав днями у себе на Fecebook Денис Охрименко, коли сума зборів перевищила $50 тис.

  • Примітно, що Ugears, в якому раніше брав участь Денис Охрименко, теж майже завершив свою Kickstarter-кампанію, другу за рахунком. До її закінчення залишилося всього кілька днів. Проект уже залучив понад $250 тис. А початкова мета була всього $15 тис. У 2015 році цей же проект зібрав на Kickstarter $400 тис.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here