Українські розробники випустили додаток для покупки та доставки ліків Liki24

6561

При цьому сума покупки з урахуванням вартості доставки вийде навіть нижче, ніж якби людина сама купувала все в аптеці

Багато українців в процесі купівлі ліків стикалися з тим, що в різних аптеках їх вартість може дуже сильно відрізнятися, а дорогих препаратів просто немає в наявності. Тому іноді доводиться звернутися до декількох аптек в пошуках потрібного препарату за прийнятною ціною. Сервіс Liki24.com обіцяє зробити це замість вас і доставити ліки до дому у зручний клієнтові час.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN 

 • Основна цінність сервісу в тому, як запевняють розробники, що підсумкова сума покупки з урахуванням оплати за доставку приблизно на 30% нижче, ніж якби клієнт сам купив все в найближчій аптеці.Система Liki24, знаходить максимально низькі ціни на препарат по Києву (на сьогодні в базі близько тисячі аптек, серед них система вибирає кращу ціну з урахуванням оптимізації логістики), після чого співробітник сервісу об’їжджає ці аптеки, купує потрібні ліки, потім замовлення комплектується і доставляється за адресою.

  З аптечними мережами команда працює на партнерських умовах. Самі аптеки юридично не можуть доставляти ліки – покупець повинен фізично прийти й купити їх. Але люди, які не можуть зробити це самі, вільні делегувати повноваження про покупку стороннім особам. Liki24 виступає як раз в ролі такого посередника: при оформленні замовлення користувач підписує договір про делегацію повноважень на покупку кур’єром ліків для нього.

  Середній чек у нас близько 900 грн, при цьому економія становить близько 200 грн. Іноді на етапі складання замовлення виявляється, що ми купили ліки навіть дешевше, ніж вказано в замовленні – ми дзвонимо і повідомляємо про це клієнтам, – розповідає засновник сервісу Антон Аврінський.

  Сервіс Liki24 заробляє за рахунок доставки ліків клієнтам. Вартість доставки коливається від 49 до 69 грн в залежності від часу і завантаженості. Доставляти намагаються у той же день, якщо замовлення зроблено до обіду.

  Ми як Uber для ліків, тільки там водій вивозить за раз одного пасажира, а ми – 5-10 замовлень. У нас все автоматизовано: ми розробили систему, яка прораховує маршрути, таймінг таким чином, щоб зробити процес максимально ефективним, – пояснює засновник.

  Першу бета-версію додатку запустили в листопаді 2017 року, з тих пір було оброблено близько 3000 замовлень та доставлено майже 9000 препаратів. За словами розробників, сервіс щотижня показує зростання на 20%. Сьогодні команда обробляє близько 50-70 замовлень в день.

  Також команда поширює промокод на 20 грн через лікарні та своїх клієнтів, яким вже зробили доставку. Цільова аудиторія найширша: молоді мами, літні люди, яким важко самим ходити в аптеку. Часто ліки замовляють в офіси і навіть в лікарні.

  Сервіс створили українські розробники на чолі з Антоном Аврінскім. На сьогодні в команді працює 19 чоловік, з яких – 12 осіб на постійній основі.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.