Українські розробники випустили додаток для покупки та доставки ліків Liki24

6712
 • При цьому сума покупки з урахуванням вартості доставки вийде навіть нижче, ніж якби людина сама купувала все в аптеці

  Багато українців в процесі купівлі ліків стикалися з тим, що в різних аптеках їх вартість може дуже сильно відрізнятися, а дорогих препаратів просто немає в наявності. Тому іноді доводиться звернутися до декількох аптек в пошуках потрібного препарату за прийнятною ціною. Сервіс Liki24.com обіцяє зробити це замість вас і доставити ліки до дому у зручний клієнтові час.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN 

  Основна цінність сервісу в тому, як запевняють розробники, що підсумкова сума покупки з урахуванням оплати за доставку приблизно на 30% нижче, ніж якби клієнт сам купив все в найближчій аптеці.Система Liki24, знаходить максимально низькі ціни на препарат по Києву (на сьогодні в базі близько тисячі аптек, серед них система вибирає кращу ціну з урахуванням оптимізації логістики), після чого співробітник сервісу об’їжджає ці аптеки, купує потрібні ліки, потім замовлення комплектується і доставляється за адресою.

  З аптечними мережами команда працює на партнерських умовах. Самі аптеки юридично не можуть доставляти ліки – покупець повинен фізично прийти й купити їх. Але люди, які не можуть зробити це самі, вільні делегувати повноваження про покупку стороннім особам. Liki24 виступає як раз в ролі такого посередника: при оформленні замовлення користувач підписує договір про делегацію повноважень на покупку кур’єром ліків для нього.

  Середній чек у нас близько 900 грн, при цьому економія становить близько 200 грн. Іноді на етапі складання замовлення виявляється, що ми купили ліки навіть дешевше, ніж вказано в замовленні – ми дзвонимо і повідомляємо про це клієнтам, – розповідає засновник сервісу Антон Аврінський.

  Сервіс Liki24 заробляє за рахунок доставки ліків клієнтам. Вартість доставки коливається від 49 до 69 грн в залежності від часу і завантаженості. Доставляти намагаються у той же день, якщо замовлення зроблено до обіду.

  Ми як Uber для ліків, тільки там водій вивозить за раз одного пасажира, а ми – 5-10 замовлень. У нас все автоматизовано: ми розробили систему, яка прораховує маршрути, таймінг таким чином, щоб зробити процес максимально ефективним, – пояснює засновник.

  Першу бета-версію додатку запустили в листопаді 2017 року, з тих пір було оброблено близько 3000 замовлень та доставлено майже 9000 препаратів. За словами розробників, сервіс щотижня показує зростання на 20%. Сьогодні команда обробляє близько 50-70 замовлень в день.

  Також команда поширює промокод на 20 грн через лікарні та своїх клієнтів, яким вже зробили доставку. Цільова аудиторія найширша: молоді мами, літні люди, яким важко самим ходити в аптеку. Часто ліки замовляють в офіси і навіть в лікарні.

  Сервіс створили українські розробники на чолі з Антоном Аврінскім. На сьогодні в команді працює 19 чоловік, з яких – 12 осіб на постійній основі.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.