Українська компанія запустила сервіс для доставки посилок по всьому світу

9703

Сервіс TravelPost є аналогом “BlaBlaCar” для посилок

Сервіс TravelPost дозволяє знайти мандрівника, який вирушає в потрібне місто, і «орендувати місце в його валізі» за певну винагороду. Така бізнес-модель з доставки невеликих вантажів називається “краудшиппінг”. Додаток TravelPost доступний у вигляді додатку на iOS і Android.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN

  • Після завантаження додатку та реєстрації користувачеві необхідно вибрати роль – відправника або кур’єра. Для тих, кто готовий доставити посилку слід вказати параметри найближчого подорожі: місто прибуття і відправлення, дати і транспорт (автомобіль, вантажівка, корабель, поїзд, літак, мотоцикл) та обрати бажаний розмір і вагу посилки (від 1 кг до 50+). Сервіс автоматично запропонує залишені користувачами заявки на доставку. Після цього виконавець і замовник повинні домовитися про подробиці у чаті, а після здійснення доставки – обмінятися рейтингами.

    TravelPost немає регіональних обмежень. Зараз TravelPost повністю безкоштовний, вартість послуг визначає сам замовник, а комісії не стягуються. Розробники передбачають також негрошову оплату. Наприклад, в обмін на доставку можна підвезти мандрівника до аеропорту, або подарувати йому якусь річ.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.