Фото letsenhance.io

Український стартап Let’s Enhance запустив онлайн-сервіс letsenhance.io на основі штучного інтелекту, який дозволяє “наближувати” окремі ділянки і покращувати світлини в цілому без втрати якості.

- РЕКЛАМА -

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ITC.ua

За словами розробників, вони використовували технологію машинного навчання super-resolution. Нейронна мережа, навчена по великій базі реальних фотографій, навчається відновлювати деталі та зберігати чіткі лінії та контури, опираючись на своє бачення типових об’єктів та текстур, що зустрічаються у реальному світі.

На думку розробників сервіс Let’s Enhance має знайти своє застосування серед дизайнерів, фотографів та веброзробників, а також не виключено його використання для покращення супутникових знімків та даних з камер спостереження.

Спробувати можливості сервісу можна на сайті letsenhance.io, для отримання доступу необхідно пройти реєстрацію.

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
ПОДІЛИТИСЯ

Редактор Національного промислового порталу

  • vadim Mog

    Перевірив – усе й насправді пречудово! Раніше інколи, за потреби, користувався програмою для збільшення якості зображень, але цей сервім, крім найрідкіших випадків, набагато, набагато краще! Вихідний файл вийшов зовсім адекваного розміру.