Українська команда розробила додаток для пошуку акторів

867
 • Компанія по збору коштів на додаток розпочалася на Indiegogo

  Українська команда на чолі з оператором і режисером Ігорем Рябчуком запустила Indiegogo-кампанію зі збору коштів на додаток для пошуку акторів StreetKast.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN

  Додаток StreetKaster поділено на два модуля, які призначені для продюсерів та акторів. Щоб розпочати пошук акторів кастинг-менеджеру, або продюсеру потрібно створити проект і додати персонажів, яких він розшукує. Актори, які підходять під опис ролі, надсилатимуть відео зі своєю грою, а кастинг-менеджери – відбирати кращих і відразу зв’язуватися з кандидатами.

  Модуль «Talent» призначений для акторів, де вони можуть створити свій профіль, завантажити 3D-фото – анімацію, щоб кастинг-менеджери бачили всі особливості зовнішності – і почати шукати доступні кастинги.

  Старі бази даних. Відсутність нових облич. Величезна різниця між фотографією і реальним життям. Тижні і тижні, витрачені на пошуки, зустрічі, прослуховування, які часто закінчуються далеко не ідеальним кандидатом, – так описує появу ідеї створення програми Ігор Рябчук.

  Мета кампанії – зібрати $ 50 000. Збір коштів відбувається за моделлю flexible goal, що означає, що проект отримає всю зібрану суму, навіть якщо не досягне мети.