Україно-польський стартап представив пристрій для підзарядки гаджетів на відстані

1533

Технологія дозволяє заряджати до восьми пристроїв одночасно в радіусі 5 метрів

Свою розробку українсько-польська компанія Technovator XE показала на конференції GISEC, IOTX & AI в Об’єднаних Арабських Еміратах. Штаб-квартира та виробничі потужності амбіційного стартапу розміщуються у Польщі, а центр досліджень і розробок – в Україні.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на 5 канал.

  • Для заряджання пристрою необхідно під’єднати базу до розетки, вдягнути чохол XE на смартфон та встановити на нього додаток XE з Google Plаy.Зарядна станція автоматично розпізнає пристрій та починає його заряджати. Гаджет можна заряджати на відстані до 5 метрів від розетки.

    Зарядна станція може працювати з гаджетами, які підтримують технології Bluetooth, LoRa, Z WARE, ZigBee. Станція виявляє підключені до неї гаджети, аналізує стан їх заряду акумуляторів і визначає скільки потужності потрібно для зарядки кожного пристрою. Заряджати можна одночасно до восьми пристроїв на відстані.

    Це вже не перша презентація винаходу. Раніше компанія вже представляла свою систему бездротової зарядки в Україні на конкурсі Vernadsky Challenge у 2016 році та посіла перше місце. Також компанія брала участь в технологічній виставці IFA в Берліні, а також презентувала свою технологію на виставках CES Las Vegas, CES Asia 2017.

    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.