Українець створив термінал для людей з вадами слуху

2400

Термінал Connect PRO – покликаний полегшити обслуговування нечуючих клієнтів в різного роду закладах і установах, таких як банки, ресторани, таксі, лікарні.

Повідомляє передає Національний промисловий портал, з посиланням на  PharmaNet.

Київський слабочуючий розробник українського соціального стартапу BeWarned Віталій Потапчук ось уже третій рік разом з командою створює додатки, які роблять життя глухих і слабочуючих краще.

- РЕКЛАМА -
 • Його останній винахід – термінал Connect PRO – покликаний полегшити обслуговування нечуючих клієнтів в різного роду закладах і установах, таких як банки, ресторани, таксі, лікарні, а також будь-які інші установи, де існує потреба в живому спілкуванні між клієнтом і співробітником.

  Connect PRO працює також як і будь-який інший месенжер. У глухого клієнта повинен бути сканер QR- кодів, щоб вважати унікальний код. Або ж він може скопіювати коротке посилання і ввести його в браузер, щоб почати діалог.

  Потапчук акцентує на тому, що в Україні більше 1 млн нечуючих та слабочуючих людей. Тільки в Києві їх понад 100 тисяч.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here