Українець створив термінал для людей з вадами слуху

2453

Термінал Connect PRO – покликаний полегшити обслуговування нечуючих клієнтів в різного роду закладах і установах, таких як банки, ресторани, таксі, лікарні.

Повідомляє передає Національний промисловий портал, з посиланням на  PharmaNet.

Київський слабочуючий розробник українського соціального стартапу BeWarned Віталій Потапчук ось уже третій рік разом з командою створює додатки, які роблять життя глухих і слабочуючих краще.

 • Його останній винахід – термінал Connect PRO – покликаний полегшити обслуговування нечуючих клієнтів в різного роду закладах і установах, таких як банки, ресторани, таксі, лікарні, а також будь-які інші установи, де існує потреба в живому спілкуванні між клієнтом і співробітником.

  Connect PRO працює також як і будь-який інший месенжер. У глухого клієнта повинен бути сканер QR- кодів, щоб вважати унікальний код. Або ж він може скопіювати коротке посилання і ввести його в браузер, щоб почати діалог.

  Потапчук акцентує на тому, що в Україні більше 1 млн нечуючих та слабочуючих людей. Тільки в Києві їх понад 100 тисяч.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.