У Національному університеті «Львівська політехніка» відкрили навчальний підрозділ StartUp School

3601

У Львівській політехніці відкрили StartUp School задля співпраці бізнес-структур і молоді.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Львівської облдержадміністрації.

Розташований у відреставрованому приміщенні на вулиці Колесси у Львові, новий навчальний заклад допоможе молоді в реалізації напрацьованих проектів. Адже його місія полягає у створенні комфортного інноваційного середовища для продукування і реалізації креативних ідей та успішних стартапів юнаків та дівчат, – зауважила під час відкриття заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук.

Для надання необхідних консультацій  до школи запросили провідних українських та іноземних фахівців, а також розробили унікальний формат навчання,  тут передбачили власний краудфандинговий майданчик, де регулярно відбуватимуться конкурси стартапів та інші заходи.

Окрім того, в межах відкриття навчального підрозділу відбувся майстер-клас «Інтернет-сайт без програмування, або Як створити власний сайт на платформі WordPress». Учасники заходу змогли здобути теоретичні та практичні знання для створення свого першого сайту власними силами, навчитися створювати ефективний сайт не будучи програмістом, оволодівши знаннями та вміннями роботи із платформою WordPress, дізнатися про основні елементи WordPress – плагіни, віджети, публікації, сторінки – та як ефективно їх використовувати для різних цілей.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.