У Києві відбудеться велика конференція Blockchain та криптовалют

822

18 травня 2018-го у готелі Hilton Kyiv Hotel пройде конференція NEXT BLOCK Conference

Цю подію вже визначили як одну з “найяскравіших криптовечірок”. Конференція присвячена розвитку blockchain-технології, криптовалюті та Initial Coin Offering (ICO) – перспективному інструменту інвестування.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на NaChasi

  • На конференції будуть присутні впливові персони світової блокчейн-індустрії: член ради директорів Bitcoin Foundation та співзасновник першого біткоін-трейдингового майданчика в Китаї BTCC Боббі Лі; шеф-редактор CryptoCoinNews, бізнес-консультант з питань ICO, підприємець, спікер TED, автор колонок для бізнес-видань Саймон Кокінг.

    Серед інших спікерів заходу — закордонні та вітчизняні інвестори, засновники блокчейн-стартапів і представники криптомедіа. Всього виступить бiльше 20 спiкерiв.

    Серед головних тем конференцій є взаємовплив криптоіндустріі та e-commerce, перспективи токенсейлiв, PR ICO- і блокчейн-проектів, децентралізація для бізнесу, законодавче регулювання криптовалют та ICO.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.