У Києві відбудеться конкурс стартапів Fashion Tech Summit

766

На початку вересня у Києві пройде Fashion Tech Summit за участю представників світових компаній, що працюють у сфері моди та технологій

На самміті відбудеться презентація та конкурс стартапів, що працюють на межі індустрії новітніх технологій та моди. Очікуться виступ близько 50 спікерів, які презентують успішні бізнес-кейси. Це представники Snapchat, Pinterest, 500 Startups, McKinsey & Company, Стенфордського університету, IDEO.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Village

  • Свої проекти на саміті презентують такі українські компанії, як: Banda Agency, Petcube, Concepter.  на думку організаторів саміт сприятиме розвитку вітчинянних інноваційних бізнес-моделей на прикладі зарубіжних компаній і найкращих українських кейсів.

    Майбутнє модної індустрії – в її технологічному прогресі та можливості користуватися новими технологіями, які з’являються з неймовірною швидкістю. Наша мета з Fashion Tech Summit – дати максимум знань нашим клієнтам від справжніх експертів галузі, які прилетять з Європи і Кремнієвої долини, щоб поділитися своїм досвідом, – каже одна із організаторок заходу Дар’я Шаповалова.

    Переможець конкурсу стартапів отримає професійну допомогу від успішних менеджерів та керівників, а також грошовий приз на розробку проекту.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.