Стартапи українців по економії електрики і тепла збирають кошти за кордоном

2017
 • Інноваційні девайси, придумані українцями, щоб допомогти знизити споживання енергії та тепло, успішно зібрали кошти на краудфандінгових платформах, плюс до цього одна з команд знайшла інвесторів в Дубаї

  Про двох цікавих українських стартапи – інноваційних гаджетах, які допомагають економити електрику і тепло (актуально для українців на сьогодні питанні), розповів сайт coca-colaukraine.com. Судячи з успіху на краудфандінгових платформах, ймовірність їх реалізації висока. Тим більше що за реалізацію одного з них вже взялася мерія Дубая. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Дело.

  Ecoisme стежить за енергоспоживанням

  Ecoisme – Смарт-система для відстеження енергоспоживання в будинку або квартирі. Спеціальний гаджет і програмне забезпечення збирають дані про роботу електроприладів в квартирі або будинку. В результаті користувач отримує детальний аналіз витрат, що допомагає економити.

  Сервіс повідомляє на смартфон, чи виключені електроприлади або витрачають електроенергію.

  Компанія на краудфандінговой платформі Indigogo зібрала $ 67 тис.

  Впровадження: Український стартап буде розробляти систему відстеження енергоефективності в Дубаї. Ecoisme підписав угоду про пілотний проект з представником департаменту електроенергії і водопостачання емірату Дубай. Тепер перед ними стоїть завдання скоротити витрати електроенергії споживачам. Розробники Ecoisme пропонують споживачам емірату самим вирішувати, скільки вони хочуть витрачати електроенергії і платити за неї.

  eCozy стежить за опаленням

  eCozy – розумні термостати з тачскрінами, які розміщуються на радіаторах і стежать за їх температурою. Подібне обладнання за допомогою смартфона дозволяє управляти опаленням дистанційно. Розробники вважають, що система дозволить заощадити до 30% коштів на опалення.

  Команда енергозберігаючого стартапу eCozy вирішила спочатку домогтися успіху на західноєвропейському ринку, в Німеччині. Необхідні 200 тис. Євро стартап зібрав на німецькій краудфандінговой платформі seedmatch.de.

  Впровадження: Основні переваги Cozy – значне зниження енергоспоживання, сучасний стильний дизайн і просте управління. Крім того, за допомогою програми (яка розробляється і для розумних годин) можна управляти температурою в своїх приміщеннях з будь-якої точки світу. Причому налаштовувати комфортний мікроклімат можна персонально для кожної окремої кімнати.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.