Стартап з України відзначили премією на престижному міжнародному конкурсі

1811
стартап премія конкурс
Фото: unn.com.ua

На одному з найбільших в галузі конкурсів Security & Fire Excellence Awards українці були відзначені премією за свою розробку

Розробників системи привітав Прем’єр-міністр на своїй сторінці у Twitter.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на УНН.

Вітаю український стартап Ajax Systems із отриманням премії Security & Fire Excellence Awards. Наші розробники вибороли престижну нагороду, залишивши позаду відомі бренди у сфері безпеки. Так тримати!, — написав Прем’єр.

Найбільш інноваційні та надійні продукти ринків безпеки і протипожежного захисту обираються вже 18 років поспіль в Лондоні. Захід вібувається під егідою найбільших в індустрії виставок IFSEC International та FIREX International.

- РЕКЛАМА -
 • Отримання цієї премії є свідченням визнання високого професіоналізму українських розробників, адже на першість у 25 тематичних номінаціях претендують сотні провідних світових компаній.

  Цього рокі українці отримали премію в номінації Intruder Alarm or Exterior Deterrent Product of the Year (Сигналізація проти вторгнень або зовнішній стримувач року).


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here