Стартап Bitfury з українським корінням залучив $80 млн

2523
 • Стартап також отримав назву “блокчейн-єдинорог”

  Заснований українцем і латвійцем майнінговий стартап Bitfury привернув новий раунд інвестицій, сума яких склала $80 млн. Інвестори назвали Bitfury «європейським блокчейн-єдинорогом».

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «AIN».

  BitFury був заснований у 2011 році латвійцем Валерієм Вавіловим і українцем Валерієм Небесним. Компанія виробляє обладнання і ПЗ для “Майнінгу” криптовалюти, а також працює над блокчейн-технологіями. У минулому році стало відомо, що річний дохід компанії становить майже $100 млн в рік.

  Раунд з інвестування очолив європейський фонд Korelya Capital. Також в раунді брали участь азіатські Naver Group, Macquarie Capital, Dentsu, європейські Armat Group і Lian Group, ті інші.

  Bitfury виріс з маленького стартапу в найбільшого західного блокчейн-єдинорога, з лідерством і експертизою світового класу, послідовно впроваджує інноваційні рішення по всій блокчейн-екосистемі, – прокоментував співзасновник і керуючий партнер Korelya Capital Антуан Дреш.

  Отримані в рамках нового раунду кошти компанія планує вкласти в розвиток програмного та апаратного забезпечення для урядових структур і корпорацій.