Стартап Bitfury Group з українським корінням згенерував у 2017 році $93,7 млн виручки

3642

Міжнародна компанія Bitfury Group з українським корінням в 2017 фінансовому році згенерувала $93,7 млн ​​виручки, це на 70% більше у порівнянні з минулим роком

Стартап BitFury заснований латвійцем Валерієм Вавілов і українцем Валерієм Небесним в 2011 році. Компанія спершу концентрувалася на майнінгу криптовалюти, а згодом почала виробляти спеціальне обладнання і програмне забезпечення для майнерів. Сьогодні Bitfury Group є одним з лідерів галузі блокчейн-технологій з офісами в Сан-Франциско, Вашингтоні, округ Колумбія, Гонконгу, Лондоні і Амстердамі.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Ain

За три роки штат Bitfury Group виріс з 70 до 250 осіб. Нещодавно стартап запустив блокчейн-платформу з відкритим кодом Exonum для створення безпечних сервісів як для корпоративного, так і державного сектора. Перш ніж випустити платформу, вона пройшла тестування в Україні: платформу використовували при переході електронного уряду України на блокчейн.

 • До 2021 року Bitfury Group планує згенерувати $585 млн виручки, з якої $ 302 млн – від транзакційних зборів і винагород за Майнінг, $217 млн – від інфраструктурних рішень, включаючи обладнання для Майнінг Blockbox, а ще $66 млн ( 11%) від b2b-сервісів, в тому числі Exonum.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.