Розробник з українським корінням створив дитячі ноутбуки-конструктори і залучив $7,6 млн

2237

Американський освітній проект для дітей Piper, одним із співзасновників і головний виконавчий директор якого є розробник з українським корінням Марк Павлюковський, залучив $7,6 млн інвестицій

Стартап виробляє ноутбуки-конструктори, зібравши які діти можуть грати в Minecraft. Інвестором виступив фонд Owl Ventures, створений в 2013 році для фінансування освітніх проектів. У раунді також взяли участь фонди Reach Capital (існуючий інвестор), SV Tech Ventures, StartX Стенфордського університету і співзасновник Guitar Hero Чарльз Хуан.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ain.ua

Комп’ютер-конструктор Piper призначений для дітей 8-14 років і представляє собою набір з фанерного корпуса, дисплея, плати для прототипування мікросхем, вимикачів, проводів, батарей, динаміків, дзвінків і мишки. Сам комп’ютер працює на базі Raspberry Pi. Після складання конструктора діти можуть грати на ньому в освітню версію Minecraft. Набір коштує $300 і його вже використовують в більш ніж 500 школах.

Комп’ютерний набір Piper трансформує типовий досвід взаємодії дітей з технологіями, даючи їм можливість створювати, а не даремно пасивно споживати контент з екрану. Ми бачили як діти з Piper росли в своїх комп’ютерних та інженерних навичках і підвищували впевненість в рішенні будь-яких видів проблем , – стверджує СЕО компанії Марк Павлюковскій.

 • Засновник стартапа Марк Павлюковскій з 9 років живе в США, хоча народився в Україні. Сам Марк вчився в Прінстоні, потім в Оксфорді, який кинув, щоб займатися власним стартапом.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.