Перша в Україні інтерактивка карта Recycle Map з пунктами сортування та вторинної переробки сміття

5258

Recycle Map – це не бізнес-проект і не державна програма. Це звичайні активні громадяни, яким не байдужа сміттєва проблема Львова, і які розуміють, що вирішення глобальних проблем починається з індивідуальної відповідальності. Переглянути карту можно за посиланням.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Проект поступово розширюється на всю Україну. Навіщо сортувати те, що й так викидається, запитаєте ви? Тільки уявіть: кількість сміття, яке наразі є у Львові, може зменшитися аж на 40 % завдяки тому, що папір, скло, пластик або органіка перероблятимуться окремо й за екологічно прийнятними технологіями, а не просто спалюватимуться чи захоронюватимуться, тим часом забруднюючи довкілля та примножуючи вже наявні небезпечні сміттєзвалища.

Керівник проекту Jonathan Zatvarski на питання редакції зазначив – “На разі є Львів, пара пунктів в Ужгороді, Запоріжжі та Одесі. Також вже працює Київ (більше 50 пунктів) і незабаром він оновиться ще на 3 сотні нових точок. і ще декілька великих міст. Загалом станом на кінець серпня планується показник у розмірі 2-3 тис пунтків по Україні. “

 • Більше того – кошти, які окремий будинок чи ОСББ зекономить на вивезенні майже вдвічі меншого обсягу сміття, а це до 12 тис. грн на рік, можна витратити на потреби будинку. Навіщо турбуватися про те, що «повинна» забезпечувати влада, запитаєте ви ще й таке? Сподівання, що держструктури вирішать за нас усі проблеми – моветон і шлях у нікуди, натомість бути свідомим і відповідальним громадянином і брати ситуацію в свої руки – тренд сучасної України, що приводить до успіху. З метою популяризації сортування відходів львів`яни і створили мапу Recycle Map, де легко можна знайти найближчі до вас пункти приймання вторсировини, а на пабліку в Facebook– почитати про інші цікавинки та факти цієї гостро актуальної нині сфери.


  Recycle Map − cоціальний проект, створений для сприяння і популяризації сортування та вторинного перероблення відходів. Головна мета проекту − забезпечити зручний та відкритий доступ до інформації про розташування пунктів збору матеріалів, які підлягають переробці.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.