Перша в Україні інтерактивка карта Recycle Map з пунктами сортування та вторинної переробки сміття

4655

Recycle Map – це не бізнес-проект і не державна програма. Це звичайні активні громадяни, яким не байдужа сміттєва проблема Львова, і які розуміють, що вирішення глобальних проблем починається з індивідуальної відповідальності. Переглянути карту можно за посиланням.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Проект поступово розширюється на всю Україну. Навіщо сортувати те, що й так викидається, запитаєте ви? Тільки уявіть: кількість сміття, яке наразі є у Львові, може зменшитися аж на 40 % завдяки тому, що папір, скло, пластик або органіка перероблятимуться окремо й за екологічно прийнятними технологіями, а не просто спалюватимуться чи захоронюватимуться, тим часом забруднюючи довкілля та примножуючи вже наявні небезпечні сміттєзвалища.

Керівник проекту Jonathan Zatvarski на питання редакції зазначив – “На разі є Львів, пара пунктів в Ужгороді, Запоріжжі та Одесі. Також вже працює Київ (більше 50 пунктів) і незабаром він оновиться ще на 3 сотні нових точок. і ще декілька великих міст. Загалом станом на кінець серпня планується показник у розмірі 2-3 тис пунтків по Україні. “

- РЕКЛАМА -
  • Більше того – кошти, які окремий будинок чи ОСББ зекономить на вивезенні майже вдвічі меншого обсягу сміття, а це до 12 тис. грн на рік, можна витратити на потреби будинку. Навіщо турбуватися про те, що «повинна» забезпечувати влада, запитаєте ви ще й таке? Сподівання, що держструктури вирішать за нас усі проблеми – моветон і шлях у нікуди, натомість бути свідомим і відповідальним громадянином і брати ситуацію в свої руки – тренд сучасної України, що приводить до успіху. З метою популяризації сортування відходів львів`яни і створили мапу Recycle Map, де легко можна знайти найближчі до вас пункти приймання вторсировини, а на пабліку в Facebook– почитати про інші цікавинки та факти цієї гостро актуальної нині сфери.


    Recycle Map − cоціальний проект, створений для сприяння і популяризації сортування та вторинного перероблення відходів. Головна мета проекту − забезпечити зручний та відкритий доступ до інформації про розташування пунктів збору матеріалів, які підлягають переробці.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.