Опублікований онлайн-каталог українських VR та AR-стартапів

2523

UNIT.City спільно з Sensorama Lab зібрали інформацію про українських проектах, які працюють в сфері віртуальної та доповненої реальності (VR і AR). На її підставі вони склали онлайн-каталог українських стартапів, а також інфографіку по проектах в цій галузі та виклали їх у відкритий доступ (Правда, щоб отримати доступ до Excel-таблиці, доведеться залишити свою поштову адресу).

У таблиці зібрані компанії за назвами, вказані їх сайти, YouTube і Vimeo-канали, Facebook-сторінки, визначена ніша, в якій вони працюють, а також – чи є у них в портфоліо робочі/комерційні проекти. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ain.ua

Також українські VR і AR-стартапи зобразили на інфографіку з прив’язкою до ніші. Тут є та український офіс Snap (колишній Looksery), і Pixelated Realities, і Augmented Pixels, інші відомі українські проекти.

- РЕКЛАМА -
 • Щоб зібрати інформацію, творці каталогу провели опитування учасників ринку.

  «Нам вдалося знайти 29 стартапів, які ми розділили на 14 ринкових сегментів. Деякі команди працюють відразу в декількох сегментах – на карті вони представлені в тій категорії, яку вважають для себе основний», – кажуть вони.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here