Обміняти час на гроші: що таке Українські стартап Nimses і як ним користуватися

8733

Українські стартаперів створили вірусний проект Nimses, який стрімко завойовує популярність.

Його вже підтримують популярні зірки шоу-бізнесу, що підігріло інтерес користувачів до цього проекту. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інформатор.

Nimses – це соціальна мережа, трохи схожа на Instagram. У ній також є стрічка, можна викладати фото і накладати фільтри (назви фільтрів, до речі, взяті з Instagram). Від звичайної стрічки новин її відрізняє прив’язка дій до валюти – так званим німам (nim).

Німи нараховуються за кожну хвилину, проведену в додатку. Валютою можна обмінюватися з іншими користувачами або дарувати її.

Nimses – це всесвітня система всього коли-небудь прожитого часу. Nimses дозволяє стерти кордони між онлайн та оффлайн, між життям і зароблянням на життя, між мати і бути. Витрачай Німи, подібно до того, як витрачаєш життя, на хороших людей і потрібні речі, отримуй Німи інших людей, – так описано додаток в маркетах.

 • Як і в будь-якій соціальній мережі, в Nimses потрібно зареєструватися. Система досить проста – необхідно ввести свій номер телефону, потім ввести у відповідне поле отриманий шестизначний код, написати свій нікнейм, повне ім’я, вказати дату народження і вибрати фотографію. Ось і все – аккаунт в Nimses готовий.

  Стрічка формується на основі територіальної близькості користувачів, тому з додатком потрібно дозволити доступ до геоданих. Після цього на екрані з’явиться умовна «карта» з користувачами поблизу.

  З моменту реєстрації, перебуваючи в додатку, користувач отримує Німи, які згодом можна буде використовувати для різних дій всередині сервісу. Наприклад, опублікувати пост коштує 100 німов, лайкнути чужий – від 10 до 100 німов, в залежності від того, як вирішить автор поста.

  Знайти користувачів можна за декількома принципами: по територіальній близькості, в пошуку або вибрати з категорій «Нові», «Топ користувачі», «Ангели Nimses».

  Можна викладати свої фотографії так само, як в Instagram. В основному, користувачі Nimses використовують нову соціальну мережу саме так. Тільки тут потрібно бути більш виборчим, адже кожен пост коштує 100 німов.

  Кожному з користувачів можна написати безпосередньо за допомогою функції чату.

  Розробники Nimses обіцяють, що в червні Німи можна буде міняти на товари або послуги. Пізніше їх можна буде переводити, обіцяють розробники – але тільки з лютого 2018 року і тільки якщо у користувача набереться більше 43 тисяч німов. Зараз один долар дорівнює 1 822 німам, однак це нічого не означає: ним постійно падає в ціні, ще вранці 6 червня долар дорівнював 1300 німам. Яким курс буде в лютому, ніхто не знає.

  ЗМІ заявляють, що вже зараз в Україні в деяких закладах можна розплатитися нової валютної. Наприклад, в Києві є кав’ярня, де за 3000 німов можна купити чашку кави.

  В інтерв’ю відеоблозі «Трансформатор» директор з маркетингу Nimses Андрій Сірченко заявив, що Nimses – це не додаток, а скоріше екосистема, над якою команда працювала два роки. Він пояснив, що ним – це еквівалент хвилини часу, «щось середнє між Лайком і грошима». Він визнає, що зміст і завдання платформи складно пояснити, тим більше що вона формується в процесі – мовляв, так само було і з Facebook на його зорі.

  Поки ніхто толком не розуміє, що потрібно постити в новій соціальній мережі, тому її використовують як аналог Instagram. Але, незважаючи на загадковість цього додатка, воно вже довгий час утримує передові позиції в чартах інтернет-маркетів.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  8 КОМЕНТАРІ

  1. Промокод 25npubo9n4 – вводите при регистрации, и вам сразу начислять 1440 нимов = 1.5$, пишите если будут вопросы.

  2. Я был на закрытой презентации Nimses в Киеве, и нам раздавали промокод на 10 000 нимов! Его попросили никому не давать, но я все-таки решил поделиться. Я думаю его скоро заблокируют, так что нужно скорее вводить!
   Вот промокод на 10 0000 нимов: 0oeyohqra5

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.