«Миронівський хлібопродукт» і Radar Tech запускають спільний інноваційний акселератор для аграрних стартапів

2612
Фото: Миронівський хлібопродукт

Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» починає інвестувати в аграрні стартапи.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Про це у жовтні під час фіналу корпоративного телеком-акселератора Radar Tech у Києві оголосила директор департаменту управління персоналу МХП Ксенія Прожогіна.

Вертикально інтегрована структура МХП з повним циклом виробництва буде сприяти широкому спектру застосування інновацій.

 • На першому етапі буде відібрано 25 команд, з яких на другому етапі залишаться 10 для повноцінної акселерації. Переможці отримають можливість співпрацювати з МХП. У рамках проекту МХП дасть можливість командам на практиці протестувати свої розробки, запропонує свою експертну думку і менторів.

  За словами Ксенії Прожогіної, компанія підтримує дві ключові ідеї даного проекту.

  Перша – інновації швидше народжуються в стартапах, ніж в корпораціях. Але в останніх є всі ресурси для того, щоб сприяти розвитку нових продуктів. Ми великі і трохи повільні в плані змін. Але рішення підтримати цей динамічний інноваційний проект прийняли негайно. Друга ідея – ми, вертикально інтегрований холдинг, хочемо, щоб подібні проекти не тільки створювалися тут, але і сприяли тому, щоб наша українська талановита молодь залишалася в Україні. Тому ми готові інвестувати, – додала вона.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.