«Миронівський хлібопродукт» і Radar Tech запускають спільний інноваційний акселератор для аграрних стартапів

2582
Фото: Миронівський хлібопродукт

Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» починає інвестувати в аграрні стартапи.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Про це у жовтні під час фіналу корпоративного телеком-акселератора Radar Tech у Києві оголосила директор департаменту управління персоналу МХП Ксенія Прожогіна.

Вертикально інтегрована структура МХП з повним циклом виробництва буде сприяти широкому спектру застосування інновацій.

- РЕКЛАМА -
 • На першому етапі буде відібрано 25 команд, з яких на другому етапі залишаться 10 для повноцінної акселерації. Переможці отримають можливість співпрацювати з МХП. У рамках проекту МХП дасть можливість командам на практиці протестувати свої розробки, запропонує свою експертну думку і менторів.

  За словами Ксенії Прожогіної, компанія підтримує дві ключові ідеї даного проекту.

  Перша – інновації швидше народжуються в стартапах, ніж в корпораціях. Але в останніх є всі ресурси для того, щоб сприяти розвитку нових продуктів. Ми великі і трохи повільні в плані змін. Але рішення підтримати цей динамічний інноваційний проект прийняли негайно. Друга ідея – ми, вертикально інтегрований холдинг, хочемо, щоб подібні проекти не тільки створювалися тут, але і сприяли тому, щоб наша українська талановита молодь залишалася в Україні. Тому ми готові інвестувати, – додала вона.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here