Історія IT-підприємця зі США, що продав мільярдний бізнес у США і розвиває стартап у Києві

9315
Джон Сунг з командою у Києві Фото: Facebook

Американський IT-підприємець Джон Сунг розповів в інтерв’ю виданню MC Today, що продав свою компанію Five9 у Сан-Франциско з капіталізацією в $ 1,4 млрд в США і переїхав до Києва, щоб разом з українським партнером розвивати стартап з автоматизації продажів і маркетингу JetBridge.

Джон Сунг Фото: mc.today

Джон Сунг також зазначає, що хоча в молодих українців і є потенціал, їм не вистачає західного досвіду.

“Американці думають, що в Україні небезпечно, тут війна, корупція і взагалі все погано. Тому в цьому році я обов’язково привезу до Києва американських венчурних капіталістів, покажу їм Unit City і Київ, який не поступається Будапешту, Лісабону або Варшаві”, – каже він

На думку підприємця на відміну від США стартап-революція в Україні зараз набирає обертів і він щасливий, що знаходиться біля її витоків:

“Я приїхав у Кремнієву Долину 15 років тому, коли стартап-культури не існувало, і свої проекти запускали відчайдушні і ризикові люди. Це був початок революції. Зараз така ж революція відбувається в Україні, і я щасливий, що стою біля її витоків”, – каже Джон Сунг.

- РЕКЛАМА -
  • Повну версію інтерв’ю читайте на MC Today


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here