Екзоскелет UniExo українських розробників переміг на конкурсі Robot Launch 2017

2028
Фото espreso.tv

Розробник екзоскелет UniExo Антон Головаченко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що винахід українських розробників переміг на конкурсі Robot Launch 2017 швейцарського сайту Robohub і залучив 500 тисяч доларів інвестицій.

«За публічним голосуванням, UniExo в цьому році переміг з результатом 70,6%. Це дало нам можливість взяти участь в акселераційній програмі і отримати доступ до ресурсів, щоб зробити більше екзоскелетів, і залучити інвестиції в США у 2018 році», – розказав Антон Головаченко.

У січні будуть запущені перші тести одного з екзоскелетів спільно з китайською компанією, що має на меті перевірити аналітичний алгоритм для реабілітації.

Також розробник повідомив, що наступного року з’являться кілька нових варіантів екзоскелетів.

  • Нагадаємо, що українець Антон Головаченко створив екзоскелет для рухів паралізованими кінцівками, його стартап вже переміг на 15 світових виставках роботеттехніки, всерйоз вивчають розробку українця в Гонконгу.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here