Екзоскелет UniExo українських розробників переміг на конкурсі Robot Launch 2017

2107
Фото espreso.tv

Розробник екзоскелет UniExo Антон Головаченко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що винахід українських розробників переміг на конкурсі Robot Launch 2017 швейцарського сайту Robohub і залучив 500 тисяч доларів інвестицій.

«За публічним голосуванням, UniExo в цьому році переміг з результатом 70,6%. Це дало нам можливість взяти участь в акселераційній програмі і отримати доступ до ресурсів, щоб зробити більше екзоскелетів, і залучити інвестиції в США у 2018 році», – розказав Антон Головаченко.

У січні будуть запущені перші тести одного з екзоскелетів спільно з китайською компанією, що має на меті перевірити аналітичний алгоритм для реабілітації.

Також розробник повідомив, що наступного року з’являться кілька нових варіантів екзоскелетів.

 • Нагадаємо, що українець Антон Головаченко створив екзоскелет для рухів паралізованими кінцівками, його стартап вже переміг на 15 світових виставках роботеттехніки, всерйоз вивчають розробку українця в Гонконгу.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.