Американські фонди оголосили конкурс стартапів в Україні

3746

Переможці фін-тех стартапів отримають по $10 000

Американська венчурна компанія Village Capital і фонд MetLife Foundation запровадили в Україні конкурс для Фінтех-стартапів на ранніх стадіях. Подати заявку на конкурс можна до 24 серпня, після чого організатори оберуть 12 фіналістів. Двоє переможців отримають по $ 10 000 без пайової участі.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN

  • Перевагу при відборі конкурсантів отримають рішення, які допомагають людям з середніми та низькими доходами поліпшити своє фінансове становище, а також проекти для малого і середнього бізнесу.

    Фінал конкурсу пройде в UNIT.City. Командам з регіонів України оплатять трансфери та проживання. На форумі учасники зможуть презентувати свої ідеї стейкхолдерам, поспілкуватися з інвесторами та отримати зворотній зв’язок від галузевих експертів.

    Партнерами Village Capital і фонд MetLife Foundation в Україні стали інноваційний парк UNIT.City та Українська асоціація венчурного і приватного капіталу UVCA.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.