Одна з найбільших в Китаї компаній створить роздрібну мережу продажу лляного текстилю в Україні

4378

YUYUE Home Textile, одна з найбільших в Китаї текстильних компаній по виробництву і перероблюванню льону, а також виробництва та продажу текстильної продукції, планує запуск роздрібної мережі в Україні на 2018-2020 роки та розглядає Україну як зручного майданчика для розвитку бізнесу в європейському регіоні.

Згідно з повідомленням на сайті компанії Spenser & Kauffmann, вона виступила юридичним консультантом YUYUE Home Textile з питань корпоративного структурування бізнесу в зв’язку з інвестиційним проектом в Україні. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Spenser & Kauffmann консультувала YUYUE в зв’язку зі створенням оптимальної структури виходу на український ринок, корпоративним структуруванням бізнесу, фінансуванням проекту, а також юридичним аудитом ряду об’єктів нерухомості в центрі Києва для організації роздрібної мережі.

 • YUYUE Home Textile – сучасне текстильне підприємство, що об’єднує дослідження, розробки, виробництво волокна, текстилю, поліграфію і фарбування, шиття і продаж текстильних виробів. Продукція експортується в 59 країн і регіонів, в тому числі країни Африки, Францію, Швецію.

  Співпрацює більш ніж з 20 транснаціональними компаніями, зокрема, IKEA, Decathlon, Wal-Mart і Macy’s.

  Плани компанії в Україні включають, зокрема, створення технологічної бази для виробництва льняного волокна, що включає вирощування, посадку і перероблювання льону.

  В Україні в жовтні 2016 року зареєстроване ТОВ “Юй’Юе” (YUYUE, Київ), зі статутним капіталом 289,5 тис. Грн, в якій компанія YUYUE Home Textile володіє 74%, ще 26% належить керівнику компанії громадянин Франції Лі Жан- Іву.

  Основним видом діяльності компанії зазначено вирощування прядильних культур. Крім того, серед видів діяльності – підготовка та прядіння текстильних волокон, ткацьке виробництво, оптова торгівля текстилем.

  Також в Києві в жовтні 2017 року зареєстроване ТОВ “Йотекс” зі статутним капіталом 313 тис. Грн з аналогічним розподілом часток тих же співвласників.

  Основний вид діяльності компанії – оптова торгівля текстильними товарами, а також роздрібна торгівля текстилем, одягом і взуттям, посередницькі послуги в торгівлі.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.