В Ужгородському національному університеті досліджуватимуть процес створення штучних органів

918
 • На фізичному факультеті Ужгородського національного університету навчатимуть бакалаврів за новою спеціальністю “Біомедична інженерія”.

  Напрям започаткують на підставі наказу Міністерства освіти і науки України. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу МОН України.

  Студенти спеціальності вивчатимуть дисципліни природничого циклу та медицину, а також інформатику та інженерію. У межах підготовки вони проектуватимуть та виготовлятимуть біоматеріали та медичні пристрої. Зокрема, досліджуватимуть процес створення штучних органів із заданими властивостями, розроблятимуть новітні біомедичні технології тощо.

  Передбачається, що майбутні фахівці проходитимуть практику у провідних медико-технічних центрах України.

  Випускники напряму зможуть працювати інженерами-конструкторами зі створення медичних приладів, інженерами з обслуговування медичних систем в лікарнях, а також проводити наукові дослідження.

  Для вступу на спеціальність вступники мають скласти ЗНО з української мови, біології, математики або хімії. Крім українських студентів, підготовка за спеціальністю “Біомедична інженерія” здійснюватиметься для іноземців та осіб без громадянства.