Україна поліпшила позиції в Глобальному інноваційному індексі

2907

Україна зайняла 50-е місце в Глобальному інноваційному індексі-2017, піднявшись за рік на шість позицій

У Глобальному інноваційному індексі-2017 Україна посіла 50-е місце з 127 країн світу, піднявшись на шість рядків в порівнянні з 2016 р Серед європейських країн Україна зайняла 33-у позицію. Про це свідчать дані на  офіційній сторінці  дослідження. Передає Ліга.Бізнес.

Сусідами України по рейтингу виявилися такі країни, як Чорногорія, Катар, Таїланд і Монголія.

Лідирують в рейтингу, як і рік тому, Швейцарія і Швеція. На третьому рядку – Нідерланди, поліпшили свій показник за рік на шість позицій.

 • Також в десятку найбільш інноваційних країн увійшли: США, Великобританія, Данія, Сінгапур, Фінляндія, ФРН і Ірландія.

  З межують з Україною країн кращий показник – у Словаччині (34 місце). Польща – 38-я, Угорщина – 39, Румунія – 42, РФ – 45. Молдова – на 54-му місці, Білорусь – 88. З країн колишнього СРСР найкращий показник – у Естонії, яка посіла 25-е місце.

  Глобальний інноваційний індекс публікується еже придатно з 2007 р Його готують Корнельский університет, школа бізнесу INSEAD і Всесвітня організація інтелектуальної власності. Експерти складають рейтинг на підставі 81 критерію, починаючи з рівня НДДКР і кількості патентних заявок до обсягу витрат на освіту.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.