У Львівському університеті відкрили центр електроприводів та систем автоматизації

1259

У Львівській політехніці відкрили центр електроприводів та систем автоматизації

Відтепер студенти Львівської політехніки зможуть працювати із системами управління технологічними процесами, дистанційного контролю і моніторингу, збору та аналізу даних. Центр було відкрито за підтримки компанії «Siemens Україна». Він обладнаний новітньою технікою автоматизації Siemens.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на zaxid.net

  • Проведення лекції і лабораторно-практичних робіт студентами навчально-наукового Інституту енергетики та систем керування «Львівської політехніки» дозволить  отримати практичний досвід роботи із системами управління технологічними процесами, електроприводами, системами дистанційного контролю і моніторингу, збору та аналізу даних.

    Подальший розвиток енергетичного ринку неможливо уявити без цифрових технологій. Створення надійних digital-систем, які дозволяють машинам самостійно змінювати шаблони задля підвищення ефективності виробничих процесів, зниження енерговитрат, прискорення виходу продуктів на ринок і забезпечення кібербезпеки, – це найважливіше і найвідповідальніше завдання, що стоїть перед інженерами в сучасних реаліях, – зазначив генеральний «Siemens Україна» Мачей Зєліньскі

    У планах Siemens відкриття аналогічних науково-технічних центрів у навчальних закладах технічного спрямування всіх міст-мільйонників України.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.