Студенти Харківського політехнічного університету стали срібними та бронзовими призерами на Міжнародному конкурсі з економіки

755

Четверо студентів кафедр організації виробництва і управління персоналом, економічного аналізу та обліку НТУ «ХПІ» перемогли на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю «Економіка».

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ХПІ.

Вони стали срібними та бронзовими призерами конкурсу. За перемогу змагалися більше сотні авторів (85 наукових робіт), які представляли 46 закладів вищої освіти з 14 країн світу.

  • Студенти Навчально-наукового інституту економіки, менеджменту і міжнародного бізнесу ХПІ виступили з доповідями англійською мовою щодо наукових проектів, розроблених спільно з іноземними студентами.

    Так,  призерами міжнародного конкурсу за спеціальністю «Економіка» стали: Грибинюк Дар’я, Тверська Яна, Курченко Альона, Юр Марк.

    У Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю «Економіка» взяли участь студенти з України, Польщі, Угорщини, Туреччини, Німеччини, Латвії, Словаччини, Грузії, Алжиру, Іспанії, Італії, Франції, Сербії, Республіки Кіпр.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.