Палестина зацікавлена в навчанні своїх студентів в українських вишах

1937
Фото з вільного доступу

Про це йшлося під час звізиту Повноважного Посла Палестини в Україні Мохаммеда аль-Ассада та Консула Посольства Палестини в Україні Давуда Жаллуда до Дніпровського національного університету.

Зокрема, палестинську делегацію зацікавили освітні можливості новоствореного факультету медичних технологій діагностики та реабілітації ДНУ. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Міністерства освіти і науки України.

Сьогодні в Палестині змінилися правила визнання дипломів про освіту за кордоном, значно розширений перелік акредитованих університетів та інститутів, також змінилися умови для наших абітурієнтів. Ми зацікавлені не лише в академіничних та наукових обмінах, але й культурних, – наголосив пан Посол.

Загалом майже 90 громадян Палестини отримали в різні роки дипломи нашого ДНУ. Ректор вишу Микола Поляков зазначив, що здебільшого іноземних студентів цікавили спеціальності факультетів прикладної математики та фізики, електроніки і комп’ютерних систем.

Сторони обговорили також умови навчання і проживання палестинських студентів, важливість опанування української мови, особливо для студентів медичних спеціальностей.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.