На Вінниччині відкрили аграрний навчально-практичний центр

1197
 • Це вже 9-й навчально-практичний центр та третій аграрного спрямування в області

  Навчально-практичний центр відкрився у Томашпільському районі на базі Комаргородського вищого професійного училища. Це дев’ятий подібний освітній центр на території області.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «VIN».

  Ми відкриваємо 9-й навчально-практичний центр, який є багатопрофільним та третім серед аграрних центрів в області. На Вінниччині є центри різного спрямування – аграрного, будівельного, швейного, проте аграрний комплекс є рушійною силою розвитку економіки нашої області, – зазначив заступник голови Вінницької ОДА Ігор Івасюк.

  На відкриття центру вперше в області та в Україні були виділені близько 3 млн. гривень коштів Державного Фонду регіонального розвитку. Мета відкриття подібних цетрів – впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів, розширення співробітництва і взаємодії з підприємствами-замовниками кадрів.

  В навчально-практичному центрі готуватимуть учнів за спеціальностями: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», «Електрогазозварник», «Садовод», «Кухар-кондитер», «Водій автотранспортних засобів (категорія «С»)».