На НВК “Іскра” запрацював інноваційний навчальний центр інформаційних технологій

2417
3D
Фото: iskra.zp.ua

З вересня поточного року на базі Науково-виробничого комплексу «Іскра», працює новий навчальний центр інформаційних технологій.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу НВК “Іскра”

Навчальний центр включає в себе простору аудиторію для проведення занять, а також 15 потужними комп’ютерів з новітнім програмним забезпеченням – SEARCH, CADMECH компанії INTERMEСH і AutoCAD, Inventor компанії Autodesk.

Окрім того для конструкторів та інженерно-технічного персоналу «Іскри» розпочато інтенсивний цикл практичних занять, під час яких вони навчаться працювати з 3D-принтером і 3D-сканером

- РЕКЛАМА -
 • Проект реалізований за підтримки «Internet of Things: Emerging Curriculum for Industry and Human Applications» програми «Еразмус+» Європейського Союзу.

  Зараз у цьому навчальному центрі, відповідно з договором із Запорізьким національним технічним університетом, студенти Кафедри інформаційних технологій електронних засобів, під керівництвом викладачів ЗНТУ і провідних фахівців КП «НВК «Іскра», отримають необхідні професійно орієнтовані знання, які згодом зможуть застосувати, працюючи на підприємстві.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here